אלה סטיאם

פולסיישן

פולסיישן – בחזרה אל הגוף

בסדנה זו נחזור אל הגוף ונתחבר אליו מחדש באמצעות הנשימה, האזנה לתחושות הגוף, תרגילי גוף מקרקעים וריקוד תוך כדי תקשורת עדינה עם עצמנו ועם הקבוצה.

פולסיישן זו עבודה לחקירה עצמית, צמיחה, טרנספורמציה אישית ומדיטציה, הסרת השריון והחזרת הזרימה הטבעית של האנרגיה בגוף, חיבור לביטוי ספונטני ואותנטי וחיבור לחיוניות באמצעות שחרור רגשי, עבודה עם הגוף ועם מערכת אנרגיית החיים.

פולסיישן – המסת השריון

בכל פעם שאנו חוסמים דחף אקספרסיבי כלשהו – למשל כאשר אנו עוצרים את הכעסים שלנו, בולעים את הפחדים או את הדמעות שלנו, או מסתירים את המיניות שלנו – אנו מכניסים לפעולה מערכת חסימה עוצמתית בגוף אותה וילהלם רייך כינה “שריון שרירי”.
בסדנה זו, בעזרת עבודה עם נשימה עמוקה, עבודה עם הקול וטכניקות של תנועה עם הגוף, נשחרר ונמיס מעט את השריון.

Sufi Chakra Breathing Meditation

מדיטצייה זו משתמשת בנשימה עמוקה דרך הפה, תנועת גוף וצלילים בכדי לפתוח ולהביא מודעות, חיוניות ושקט לכל אחת משבע הצ’אקרות ובכך גם לחייך.
המדיטצייה משתמשת בנשימה לכל צ’אקרה וצ’אקרה, מהבסיס לכתר וחזרה לבסיס בשלושה סבבים, כל סבב מתחיל בשירה.
החלק השני של המדיטציה הוא ישיבה שקטה.

אלה סטיאם

״כן״ ענקי לחיים – זו דרך החיים שלי מאז שאני זוכרת את עצמי. מתרגלת וחולקת עם אחרים את אותו ה״כן״ דרך עבודה עם הגוף והנשימה ביחד עם ההתבוננות והשקט של המדיטציה. עובדת עם הגוף, הנשימה והמדיטציה כבר עשור.

הוכשרתי כמורה ליוגה- תחילת הדרך שלי בעבודה עם הגוף. הוכשרתי כתרפיסטית בשיטת ״אושו פולסיישן״ – עבודת גוף ונשימה ניו – רייכית. פולסיישן זו עבודה לחקירה עצמית, צמיחה, טרנספורמציה אישית ומדיטציה, הסרת השריון והחזרת זרימת הטבעית של האנרגיה בגוף, חיבור לביטוי ספונטני ואותנטי וחיבור לחיוניות באמצעות שחרור רגשי, עבודה עם הגוף ועם מערכת אנרגיית החיים. שורשי השיטה הם בעבודותיו של וילהלם רייך (אבי הפסיכותרפיה הגופנית) עם ביו – אנרגיה, נשימה ושחרור רגשי. את ההכשרה עברתי באיטליה ע”י מייסדת השיטה אנישה דילון.
מקיימת תהליכי פולסיישן אישיים וקבוצתיים.

“תיתן/י לגוף שלך להיות יותר חי ואל תפחד/י. הרגשות, הם רק ההתחלה של החיים והרבה יותר מזה עוד יקרה, הרבה יותר גבוה מהגוף. אבל השורשים יהיו בגוף. תתחיל את הרומן עם הגוף שלך.”
~ אושו ~

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים