אסף רבי

תראפיה ומדיטציה

סדנת עומק : גוף הרגש

מה תפקידם הייחודי של רגשות בחוויה האנושית?
כיצד הם קשורים לבריאות, מחלה ולחוויית חיים מלאה?
מה המסר המאיר שמביא עימו כל רגש לחיינו?
כיצד לעבוד עם רגשות בצורה נכונה ומיטיבה בחיים?
סדנת עומק חוויתית הממוקדת כל כולה בגוף הרגש. בסדנה נכיר מודל רגשי חדש ומרתק, נתרגל כלים ייחודיים לאיזון רגשי והנעה רגשית, נשאל הרבה שאלות, ובעיקר – נקבל דרכה פרספקטיבה חדשה על הנושא החשוב הזה שמשפיע רוחבית על כל תחומי החיים שלנו.

מספר המשתתפים מוגבל, יש צורך ברישום מראש .

“All that is painful has to be accepted; a dialogue has to be created with it. It is you. There is no other way to go beyond it. The only way is to absorb it. And it has tremendous potential. Anger is energy, fear is energy, so is cowardice. All that happens to you has great momentum, a great quantity of energy hidden in it. Once you accept it, that energy becomes yours.”
~ OSHO ~

נדהברהמה

מדיטציה טיבטית עדינה ועמוקה בישיבה ובליווי מוזיקה. בעזרת המהום, תנועה וכוונה של נתינה וקבלת אנרגיה ניצור בתוכנו מרחב מדיטטיבי עמוק ומרפא. אחת מהמדיטציות הקלאסיות של אושו.

אושו על המדיטציה:
“זוהי מדיטציית מנטרה, ומנטרה היא אחת הדרכים הפוטנציאליות ביותר. זה מאוד פשוט אך יעיל מאוד, כי כאשר אתה מזמר מנטרה או שאתה מהמהם צליל, הגוף שלך מתחיל לרטוט ותאי המוח שלך במיוחד. אם זה נעשה נכון, כל המוח שלך הופך להיות תוסס מאוד, וכך כל הגוף. ברגע שהגוף מתחיל לרטוט והמוח שלך כבר מזמר, שניהם מסתנכרנים לאחד. הרמוניה . היא בדרך כלל אינה קיימת בין השניים – כי בדרך כלל המוח שלך הולך לדרך אחת, הגוף שלך הולך בדרך אחרת. הגוף אוכל, אך המוח חשוב על דברים אחרים. הגוף מתהלך ברחובות, בזמן שהמוח מעופף רחוק בכוכבים. הם אף פעם לא נפגשים – שניהם הולכים על שבילים נפרדים, וזה יוצר פיצול.”

מדיטצית הגל Tha Wave

אסף רבי

תרפיסט גוף-נפש, מנחה קבוצות מודעות ומדיטציות.

אסף מלווה אנשים בתהליכי עומק של ריפוי וגילוי עצמי זה 15 שנים. מתמחה בריפוי רגשי, Hands-on healing , אבחון בבדיקת שריר, מדיטציה ותקשור. משלב בעבודתו מגוון כלים ושיטות הריפוי בהם התמחה בארץ ובעולם. לומד ומלמד הקשבה, נוכחות, ריפוי הקשר עם העצמי, חידוש הקשר עם הליבה.
מנחה קבוצות מוסמך להנחיית קבוצות תרפיה מטעם המכון להכשרת מנחי קבוצות בירושלים.
בעלים של חברת .SenseOr – technology in service of mankind, מהנדס מערכות מידע וארכיטקט תוכנה.
כותב הספר ”בדרך הביתה“ – אוסף כתבים אינטימיים שנכתבו במצבי תודעה גבוהים על המסע הרוחני .

“אני משלב בחיי בהנאה ובלימוד, בפתיחות וחקירה בין עולמות של ריפוי רוחני, אמנות, טכנולוגיה, וכתיבה רוחנית. אוהב מאוד את האינטגרציה, את השילוב, את המפגש האנושי, את היחד שנוצר דרך קשר לב עמוק ומהותי. מוקיר את החיים, את ההזדמנות לחיות ולחלוק אחד עם השני את מהותנו…”

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים