גבי גולדמן (פרם שירה)

א' זו אהבה – The Love Meditation

בשנה שבה הפסטיבל חוזר ליסודות, מה יותר הגיוני ממדיטציה של אהבה?
וירש, תלמידו וחברו של אושו, אמר שבכל אחד מאיתנו יש צורך פנימי לאהוב, וזה לא משנה אם האדם בצד השני נענה ואוהב אותנו בחזרה. אנחנו צריכים לאהוב בצורה אקטיבית כי אהבה יוצרת ויברציה במיתרי הרגש, מניעה את האנרגיה הפנימית, אנרגיית החיים.
במדיטציה החברתית הזאת מבית היומניברסיטי – The Love Meditation – נפתח את הלב בעזרת קול, תנועה, משחקיות ושיתוף, כדי להגיע למקור בסיסי ותמים, שבו אפשר פשוט להושיט יד ולגעת בחומרים שמהם עשויה האהבה.

מדיטציית AUM (עם סודאס)

ה- AUM – Awareness Understanding Meditation – הוא תהליך חברתי ואקטיבי בו עוברים דרך קשת רחבה של מצבים רגשיים בעזרתם של המשתתפים האחרים למסע, שמשקפים לנו ודוחפים אותנו קדימה. זה טיפול עשרת אלפים לנשמה.
בתוך שעות ספורות נחווה סערה של החיים במלוא העצמה: כעס, חמלה, אהבה, שחרור, שיגעון, חושניות, צחוק ובכי ועוד כמה, בפול ווליום. ניסע ברכבת הרים הרגשית כדי להתנער ולשחרר בקול גדול את הרגשות שמשתקים אותנו ואז נגיע פנימה, אל השלווה והמקום בו יש עדינות, הכרת תודה ואהבה עצמית.
נשמע כמו מסע של חיים שלמים, נכון? זה היופי של המדיטציה הנהדרת הזאת שתכנן וירש. היא קפסולה של החיים עצמם והזדמנות מדהימה לעבודת עומק מתקנת. בואו עם הרבה פתיחות, טוטאליות ולב פתוח, כי כמו שתעשו את ה AUM – ככה החיים שלכם ייראו.

Samasati – מדיטציית מודעות ומוות

סמאסטי פירושו מודעות או תודעה.
גרסה זו של מדיטציית סמאסטי נוצרה על ידי וירש, ששאב את השראתו מחזונו של אושו למות במודעות ומספר המתים הטיבטי.
מטרת מדיטציה זו היא להביא מודעות בנוגע לפחד ולהדחקה שיש לכל אחד מאיתנו בנוגע למוות. במהלכה נתרגל מאוד בעדינות פרידה – מהחיים, מהאהובים בחיינו, ומכל היקר לנו – אבל נעשה את זה בעיניים פקוחות ובשליטה, בדיוק ההיפך ממה שמקושר עם מוות. ובמקום הזה בדיוק, כמעט בלי לנסות, תגיע ההכרה היסודית בחיים, העמדה המעריכה שלא לוקחת אותם כמובן מאליו – "I am so happy to be alive”.

פלאשינג – תהליך מודעות רגשית מבית היומניברסיטי (יחד עם סודאס)

זהו תהליך אינטנסיבי שמאפשר לבטא רגשות מודחקים על ידי ביטוי קולי ויוצר מרחב פנימי בו אפשר להתבונן על מה "שבפנים" ולקבל תובנות ומודעות לגבי ההתניות, הערכים, דפוסי החשיבה והאמונות שלנו. התהליך קורה בזוגות, מה שמאפשר תמיכה פיזית ורגשית, התומכת בריפוי.
Flusing היא טכניקה אפקטיבית ושלמה של שחרור מתח או רגשות תקועים הגורמים לחוסר נוחות ומונעים ממך להיות מאושר/ת ועם לב פתוח.
התהליך מביא אותנו לרגע ונותן את ההזדמנות להרפות מהעבר ולהסתכל קדימה כדי ליצור את העתיד שאנחנו שואפים אליו.
הפלאשינג מעצים את היכולת לתת ולקבל אהבה, לאחרים ולעצמינו.

גבי גולדמן (פרם שירה)

נעה בין עולמות התוכן, הטיפול והמדיטציה, בין תל אביב לניו יורק. תמיד בלמידה, בהתפתחות, ובניסיון להרבות טוב בעולם.
ביבליותרפיסטית, מנחה מדיטציות חברתיות ומדיטציית AUM למבוגרים ולילדים, תהליכי שחרור רגשי מבית היומניברסיטי וקונסטלציה משפחתית.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים