ד"ר ירון זיו

מדיטצית AUM האהובה והידועה

מדיטציה דינאמית ואינטראקטיבית בת 14 שלבים בה נצא למסע מרתק לתוך עצמנו.

כמו ברכבת הרים אנחנו עוברים בין רגשות הפוכים, חווים באופן מודע כל רגש בטוטאליות, משחררים , מתחברים לעוצמה שבנו, פורצים את המחסומים, מעזים להסיר את המסכות ונפתחים לאהבה כדי להגיע בסופו של דבר לאותו שקט פנימי עמוק, וללב פתוח ואוהב.

מפגשים ופרידות

מערכות יחסים הם הקניין הכי חשוב בחיינו, התחלות ופרפרים בבטן וגם סיומים ופרידות בסדנא זו נעסוק בדינמיקה המאד מורכבת בבניית יחסים ולפעמים בצורך לסיימה אם היא מורעלת ואינה בריאה, נבדוק יחדיו מה מחבר אותנו זה לזה בבחינת אטום לאטום יפגשו למולקולה בריאה וכיצד ניתן ליצור התחלות בריאות במערכות יחסים.

האומץ לשנות

שינוי דורש אומץ גם אם אנחנו חולמים על התחלות חדשות ביחסים , בעבודה, בעסקים הרבה פעמים אנחנו מתבוססים במוכר בידוע בביצה הטובענית של ההרגלים שלנו ונעשים מתוסכלים יותר ויותר מה צריך לקרות כדי שנצא לאופק חדש כדי שנתחיל משהו אחר בסדנא זו נחקור את מושג האומץ לשנות ממה הוא מורכב כיצד אפשרי לפתח אותו ולהטעין את עצמנו ב"גלולות" אומץ המאפשרות זרימה ולא תקיעות.

סדנת תנועה ומוסיקה על האינסופיות בזרימה ללא סוף וללא התחלה

אושו מדבר איתנו על האינסופיות, על המעגליות, על הזרימה האינסופית ללא התחלה וללא סוף ,מכאן שמו אושיניק(האינסופי) בסדנה זו דרך תנועה ומוסיקה נתחבר לאינסופיות הזו לזרימה הבלתי נגמרת שסוף והתחלה מתמזגים בה והופכים לאחד.

הפניקס הוא עוף החול

אותו עוף מופלא המצליח להמציא עצמו מחדש ולהיוולד מתוך האפר של המוות כולנו חווים במהלך חיים משברים שונים, אובדנים ,מחלות ,פיטורין ועוד. משבר זו נקודה שאפשר להידרדר לדיכאון וזו נקודה שאפשר לצמוח ממנה ולגדול. בסדנא נקבל כלים כיצד להיות עוף החול כיצד להפוך משבר להזדמנות ולתקווה כיצד לצמוח מעבר לקושי ולהפוך את הקושי לאנרגיה של למידה ומשמעות

ד"ר ירון זיו

ד"ר לפסיכולוגיה קלינית, פסיכותרפיסט ממוקד, מטפל זוגי ומשפחתי, מומחה בתרפיית הגשטלט, ומנחה קבוצות אושו. סנייס ותיק מוסמך להנחיית מדיטציות אקטיביות של אושו.