ד”ר ירון זיו

תרפיה, מדיטציה

מדיטצית AUM מבית HUMANIVERSITY

המדיטציה המדהימה הזאת אשר נוצרה על ידי VEERESH תלמידו של OSHO מעבירה אותנו דרך רכבת הרים רגשית, הכוללת בתוכה מפגש עם רגשות, פחדים ותשוקות אשר בדרך כלל איננו מאפשרים לעצמנו לבטא אותם בחיי היום יום. במרחב בטוח ומוגן נאפשר לעצמנו לחוש ולבטא תחושות ורגשות אלו, להרגיש תחושת התעלות מלאה ונסיים בהליכת מלאכים (תעלת האהבה) אשר תעטוף אותנו בחיבוק רך עדין ואוהב.

על אינטימיות אנושית IN 2ME SEE,

מהי אינטימיות הנוצרת בין בני אדם?
בסדנה נחקור את מושג האינטימיות לפי מסריו של OSHO, נחווה יחדיו את המרחב בו נוצרת אינטימיות עמוקה, נאפשר לעצמנו לעבור דרך הפחד מאינטימיות כדי לבנות מרחב אנושי בריא יותר, עמוק יותר, המביא איתו תחושת אושר והתעלות.

על נשים, גברים ואהבה מהי?

OSHO דיבר רבות על אהבה. בסדנה הזאת נחקור ביחד את מהות האהבה בין גבר לאישה באמצעות מדיטציה רכה, תנועה ומוסיקה, נפגוש ונחווה יחדיו את מהות האהבה הרומנטית.
כיצד ניתן להגיע ולהשיג אותה, כיצד לשמר אותה לאורך שנים, וכיצד לרענן מחדש אהבה שנשחקה.
אהבה היא המצב בו שני חלקי אגו מחליטים להתאבד ולהתמוסס יחדיו – OSHO

האומץ לשנות

בסדנה זו נחקור את המרכיבים שנחוצים לנו כדי לחצות את הפחד משינוי, נחווה יחדיו את מרכיבי האומץ דרך מדיטציות ודמיון מודרך, נחצה את גשר הפחד ונצעד אל הלא ידוע לכיוון השינוי המיוחל אותו היינו רוצים לעצמנו בחיים, בעבודה, בזוגיות ובחיים בכלל.

להתמסר מחדש עכשיו יותר מתמיד

השנה האחרונה היתה שנה ששינתה את פני העולם ללא היכר. בבת אחת היינו צריכים לעצור הכל, לא להתחבק, לשמור על ריחוק חברתי, לעטות מסכות, וואו איזה סבל ליצור האנושי המרגיש והכמה לקשר תקשורת ואהבה.
הנה אנחנו לאט לאט חוזרים לשגרה, בזהירות ובעדינות שוב מעיזים להתקרב להסתכל בעיניים ואפילו להתחבק. כן, כן, אנחנו מזמינים אתכם לסדנת ההתמסרות, סדנא אשר לאט לאט תכניס אותנו לאווירה של הפסטיבל. יותר מאי פעם אנו זקוקים לעדנה ולעדינות, יותר מאי פעם אנו זקוקים ליד מושטת באהבה.
מנתק לקשר
מריחוק לקרבה
מבדידות לחברה
מעצב לשמחה
מכאב לאושר
בואו הצטרפו לשלושת ימי הפסטיבל עם יד מושטת עדינה ומלטפת לאווירה הנפלאה של זרימה ופתיחות.

ד”ר ירון זיו (PREM VADANO)

עו”ס קליני, ד”ר לפסיכולוגיה קלינית, מטפל זוגי ומשפחתי מוסמך, מחבר הספר “מסע קבוצתי” המדריך למנחה קבוצות, מומחה בתרפיית הגשטלט, מנחה AUM מוסמך מטעם HUMANIVERSITY בהולנד, סנייאס כבר 35 שנה, רקדן ריקודים סלונים וטייס חובב.

 

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים