טאריקה

תראפיה, עבודה עם התת-מודע

אושו טראנס- פורמציה

ריפוי באמצעות תת המודע
אז מתי לאחרונה הקשבת לגוף שלך?
בדרך כלל אנחנו לוקחים את הגוף שלנו כמובן מאליו, דוחקים בו, מתנתקים ממנו, מתעלמים מ”נורות אזהרה” שמופיעות, בולעים כדורים שיפסיקו את הסימפטומים כדי לא להרגיש את מה שהגוף ותת המודע מנסים להגיד לנו ועוצרים רגע להבין מה קרה, רק כשמשהו כבר ממש אינו כשורה.
במפגש חווייתי זה נחזור אל עצמנו ונתחבר מחדש עם הגוף:
~נשמע הרצאה מרתקת על הקשר בין הגוף לתודעה וההשפעה ההדדית של האחד על השני
~נחווה טכניקה של תראפיה מדיטטיבית מונחית, האחרונה אשר ניתנה על ידי אושו לפני שעזב את גופו הנקראת “איזון גוף תודעה”- באמצעות שימוש בדמיון מודרך, נערב את תת המודע בתהליך של ריפוי הגוף, הנפש ושחרור מהרגלים מזיקים, נגביר את המודעות שלנו ,ונביא רגיעה וקלילות לחיי היום יום.

קונסטלציה משפחתית

קונסטלציה משפחתית היא טכניקה עדינה אך עוצמתית, החושפת ומרפאה את הקשרים במשפחת המוצא שלנו. המשפחה היא מערכת וכמו כל מערכת, היא נשלטת על ידי חוקים וכללים מסוימים, המנחים את התנהגות הפרט ובעיקר אינם מודעים. לכל חבר במשפחה יש מקום מדויק ואת אותה הזכות לשייכות. כל אדם המשתייך למשפחה נוכח באופן אנרגטי ומשפיע על האחרים, אפילו במקרים של היעדרות, למשל בעקבות מוות, ניתוק קשר, חרם, פרידה, או כל מצב קשה אחר. חברי המשפחה המגיעים לאחר מכן ואפילו דורות אחרי, יכולים באופן לא מודע להזדהות עם רגשות או גורלות של קרובי המשפחה שהיו מעורבים באותם אירועים קודמים ומבלי אפילו להבין את הסיבות, עלולים למצוא את עצמם חווים גורלות קשים או בעיות. בעזרת הקונסטלציה המשפחתית: נחשוף דפוסי התנהגות במערכת המשפחתית שעוברים מדור לדור ונבין את הדינמיקות החבויות

מדיטציית AUM

ה AUM היא מדיטציה דינאמית חברתית בת 14 שלבים, בה נצא למסע מרתק לחוויה הרגשית האנושית שלנו. זהו תרגול בלהיות מודע ב”זמן אמת” כשרגשות עולים בנו, מבלי לאבד את המרכז שלנו ומבלי ללכת לאיבוד בדרמה…יחד, נסיר את המסכות ונתמסר לעצמנו באהבה, עם לב פתוח והרבה חברים חדשים.
בואו בבגדים נוחים, חולצה להחלפה ובקבוק מים אישי גדול.

טאריקה

תרפיסטית ליחידים, זוגות וקבוצות.
מתמחה בהיבטים של גוף- תודעה והתמרת הרגלים ודפוסי מחשבה והתנהגות לא מודעים. בעשרים השנים האחרונות הוכשרה ב: רוקחות (בי”ס לרפואה הדסה עין כרם י-ם), רפואה איור-וודית (האקדמיה הבינלאומית לאיור וודה, אוניברסיטת פונה, הודו) NLP (IANLP- האגודה הבינלאומית ל NLP גרמניה) אושו היפנותראפיה (American board of Hypnotherapy) קונסטלציה משפחתית ומערכתית ועבודה עם טראומה (joy of living institute Germany).

עובדת עם אנשים במשך למעלה מ -14 שנים , מטפלת במפגשים פרטיים ליחידים ולזוגות כמו גם מנחת קבוצות , מדיטציות ומדיטציה AUM במרכזי אושו שונים ברחבי העולם.

לומדת ומתרגלת בודהיזם טיבטי, התורם להוספת מימד המדיטציה ואימון התודעה לשיטת הטיפול המייחדת אותה. מנהלת קליניקה בת”א ובפרדס חנה, ממייסדי מרכז אושו ת”א.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים