סוגנדו

תרפיה, מדיטציה

להבין את הקולות הפנימיים שלנו

יש בנו חלקים שונים רבים, והם כולם מדברים בקולות שונים. ישנם אפילו חלקים שאנו בקושי שמים אליהם לב ולכן לא מקשיבים להם. החלקים הללו הם הכי אפקטיביים, בגלל שאנחנו לא מתייחסים אליהם בצורה מודעת. זה מפתיע, למעשה, שאנחנו לא יותר מבולבלים.
סדנה זו היא טעימה לסדנה בת יומיים שמתעסקת בקולות הפנימיים הסותרים שבנו. בלי ספק, עד סוף הפסטיבל כבר תשמעו קולות פנימיים רבים שאומרים לכם להיות יותר אוהבים, להיות יותר סקסיים, להיות פחות שיפוטיים, להיות יותר אותנטיים, להיות יותר אמפתיים, להיות פחות קנאיים… איך להיות אני בכל הכאוס הזה?
בואו והצטרפו עם כל הקולות הפנימיים שלכם כך שנוכל להעניק להם מודעות אוהבת.

מדיטצית לב לסוף הפסטיבל

סוף הפסטיבל עלול להיות קצת מטלטל. במהלך הפסטיבל פגשנו כל כך הרבה אנשים חדשים, חווינו כל כך הרבה תובנות וחוויות חדשות. חלקן היו אולי מרטיטות, חלקן מאכזבות, חלק מאד מרגשות וחלק לא מספיק מרגשות…
לפני שנלך הביתה נרצה לאפשר לצ’קרת הלב למזג ולחבק את שלל החוויות השונות, הכמיהות החדשות והישנות, ולתת להן מרחב בטוח. פשוט להיות מי שאנחנו ברגע זה.
מדיטציה מונחית עם סוגנדהו.

סוגנדו

פרם סוגנדהו היא ילידת גרמניה, תרפיסטית בכירה בעלת שם עולמי
וניסיון של למעלה מ-25 שנה בהנחיית סדנאות באירופה, אסיה והמזרח התיכון.

בעלת MA בחינוך, פסיכולוגיה וסוציולוגיה. בנוסף, היא למדה שיטות טיפול אלטרנטיביות רבות כגון מדיטציה, רייקי, האלכימיה של הצ’אקרות, נשימות, עבודת פריימל, התניות ילדות, דמיון מודרך, שחרור התניות מיניות, Neo-Reichian Breathing (Pulsation), NLP.

סוגנדו היא תלמידתו של אושו מאז 1980 והיא משלבת בעבודתה ידע
וניסיון של שיטות מערביות ושיטות אלטרנטיביות מהמזרח.
מנהלת את מכון אושו למדיטציה ואלכימית הצ’אקרות בעולם,
בנוסף, היא מנחת הקורס לייעוץ אנרגטי של אושו, מתמחה בייעוץ וקריאה אנרגטית ומציעה
גם מפגשים פרטיים.

סוגנדהו חיה בישראל ומקבלת השראה לעבודתה מהשקט המדברי.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים