סיטארה אטמו

תרפיה, טראומה והתעוררות התודעה

נשימה והילד הפנימי

בתוך כל אחד מאיתנו שוכן ילד פנימי בעל זכרונות, מחשבות, רגשות, כאבים ושמחות מעברנו. בסדנה זו ניזכר באותו ילד/ה שהיינו ובעזרת כלי הנשימה נאפשר לאותן רגשות ותחושות להתבטא ולהשתחרר ממערכת העצבים שלנו ומחווית חיינו.

ריברסינג והתעוררות

מה זה אומר ללכת מעבר לאמונות מגבילות? מעבר לאשליה אל עבר האמת? ומהי חווית ההוויה הטהורה? בשילוב בין עבודת גוף פיזי וריגשי, שתיתמך ע”י הנשימה, לבין נוכחות ערה ומודעת, נחקור ונחווה על גופנו כיצד ניתן להשיל סיפורים ומסכות מתוכנו, ובמקומם להתמלא ב-אמת. ומהי אותה אמת? נחקור, נשאל ונגלה דרך גופנו. ננשום, נסכים ונתרחב.

כתיבה ותנועה אותנטית

נרקוד לארבעה רגשות שונים ונמלא בהם את כל גופנו. מהמקום הזה נשב ונכתוב את כל המלל שקיים בראש שלנו וללא סינון, בצורה אותנטית וכנה. כך נוכל לנקות את המוח החושב שלנו ממשפטים מיותרים ונאפשר מרחב חדש לשקט.

סיטארה אטמו

מלווה תהליכים אישיים ותהליכי התעוררות דרך טיפולים ריגשיים, תהליכי ילד פנימי, ריברסינג והתמקדות, טיפול במצבי טראומה ופוסט טראומה בגישת הסומאטיק-אקספיריאנסינג (SE).
מנחה קבוצות נשימה ותרפיה, מעגלי שירה, מדיטציות אקטיביות ושקטות.

מגיל 17 מצאתי את עצמי מתנסה במדיטציות שונות, טיפולים רבים ושונים, עד שבשנות ה-20 לחיי, בעודי סטודנטית לתואר בהנדסה, המורה ההודי אושו הגיע לחיי ושינה הכל. מעל עשור שאני חיה את דרך המדיטציה והתרפיה, דרך שדחפה אותי להיזכר בזכות הבסיסית שלי לאושר, לשלווה, לאיזון ובעיקר לאהבה. במהלך השנים האלו התנסתי בטכניקות רבות, במדיטציות שונות, הכרתי ולמדתי ממורים רבים, העמקתי ורכשתי הכשרה טיפולית בכל אשר הניע שינוי אמיתי בתוכי.

אני מודה שבתחילת הדרך כל שרציתי היה לעזור לעצמי, אך כשזיהיתי את השער שנפתח עבורי בדרך זו, עד כמה הכלים שפגשתי בעלי יכולת לגעת בי ובכל אדם אחר בסיפורים האישיים שלנו, ראיתי עד כמה מתחת לעלילת חיינו האישיים כולנו פשוט צריכים לשחרר רגשות, תחושות ומחשבות מאיתנו, ליבי קרא לחלוק ולהעביר הלאה את כל אשר התגלה בפניי.הרצון לעזור התרחב מהאני האגואיסטי אל עבר משפחתי וחבריי תחילה, ולאחר מכן לכל אדם שנקרה בדרכי.

היום ברור לי שמערכת העצבים בגופנו בעלת יכולת אדירה וייחודית להשיב אותנו לחווית החיים הטבעית והבריאה, אם רק נפסיק להפריע לה – אשמח להראות לכם כיצד.
אני מאמינה שלכל אדם ישנה הזכות הבסיסית להשתחרר מהסבל ולחיות באיזון.

במהלך השנים רכשתי כלים והכשרות רבות:

 • טיפול רגשי
 • ליווי תהליכי ילד פנימי
 • אבחון טיפוסי גוף של רייך
 • ריברסינג והתמקדות (קבוצתי ואישי)
 • עבודת סומאטיק-אקספיריאנסינג (SE) למצבי טראומה ופוסט טראומה
 • הנחיית מדיטציות אקטיביות של אושו
 • עבודה בראי הצ’אקרות
  ההכשרה הגדולה מכל עבורי היתה ועודנה התהליך האישי שלי, אותו אני פוגשת בכל יום ויום.

אתם מוזמנים להצטרף אליי למסע מרתק ואינטימי שכל כולו הוא גילוי, העמקה וקבלה של עצמכם.

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים