סיטרה אטמו

הילד הפנימי

בתוך כל אחד מאיתנו קיים ילד פנימי בעל זכרונות, מחשבות, רגשות, כאבים ושמחות מעברנו. זהו חלק בתוכנו המנותק מדמות המבוגר שאנו היום אך צצה ולוקחת את מושכות ההובלה ברגעים שונים. בעזרת היזכרות מודרכת נחזור אל בית ילדותנו, ונפגוש את הילד שהיינו. ניצור שיח ראשוני, חיבור ראשוני בין דמות המבוגר שאנו היום לבין הילד שהיינו בעבר, ונגלה מה מתעורר בתוכנו בעקבות.

רגע של נשימה – ריברסינג לצ'אקרה 4

נמלא את גופינו בחמצן, ונתחבר דרך הנשימה לליבנו האנרגטי, שם יושבות איכויות כמו אהבה עצמית ואהבת האחר, שנאה וצער, יכולת הקבלה והנתינה, החמלה וההודיה כמו גם נרקסיזם, פחד מאינטימיות ועוד. משם הגוף יוביל אותנו בחוכמתו ואם רק נשחרר שליטה הוא יבטא את כל הרגשות המודחקים שנוכחים שם ומונעים מאיזון, שלווה ורוגע למלא את הלב.

ריברסינג – נשימה והילד הפנימי

בתוך כל אחד מאיתנו שוכן ילד פנימי בעל זכרונות, מחשבות, רגשות, כאבים ושמחות מעברנו. בסדנה זו ניזכר באותו ילד/ה שהיינו ובעזרת כלי הנשימה נאפשר לאותן רגשות ותחושות להתבטא ולהשתחרר ממערכת העצבים שלנו.

סיטארה אטמו

חיה את דרך הרוח בעשור האחרון, אותה הכרתי לראשונה באשרם במדבר, שבהמשך הפך לי לבית ומשפחה עוטפת. התחלתי את דרכי עם אושו האהוב ובהמשך גיליתי מורים רבים אשר את תורתם אני מביאה איתי. מנחה מדיטציות מבית היוצר של אושו, מטפלת בקבוצות ובתהליכים אישיים דרך ריברסינג, התמקדות, ייעוץ אישי ו SE (עבודה עם טראומה). בעבר מפיקת פסטיבלים ואירועי רוח שונים בארץ.

אני מאמינה שמדיטציה היא התשובה, היא התרופה לכל, ובכל יום אני בוחרת בה מחדש.