סמבביה אננד

נאו-טנטרה, פרחי תודעה

אושו נאו-טנטרה

זוהי סדנה בה נלמד ונחווה את על יסודות עולם הטנטרה בסביבה תומכת ואוהבת.
* מהי מהות הטנטרה לפי אושו?
* מה בין הצבת גבולות לבין התמסרות? נוכחות וזרימה?
* נשימה ותנועה להזרמת האנרגיה הוויטלית שלנו – תרגול לפתיחת הצ’אקרות.
* האנרגיה הגברית והנשית בתוכנו והתקשורת שביניהם – איך זה מתבטא במערכות היחסים האינטימיים שלנו?

פרחי התודעה מגנו של המסטר

בסדנה זאת נתוודע ונחווה את התדרים המעודנים והמרפאים של “תמציות פרחי התודעה”. סמבביה יצרה אותם דרך תקשור עם הטבע, בגנו של המסטר, בשנות ה-90 בשנים בהם לימדה במולטיברסיטי בפונה, הודו.
נשתה יחדיו מתרכובת של תמציות פרחים הפותחות אותנו לרגישות יתר. נשתמש בקלפי הפרחים למדיטציה, ריפוי אנרגטי(הילינג) ואיזון של הצ’אקרות השונות.

“התעוררות – חיי עם אושו”

זהו שמו של סיפרה החדש של סמבביה אננד היוצא לאור בימים אלו. בגיל 21 יצאה סמבביה את הארץ למסע, שבמהותו חיפוש פנימי להבנת עצמה ומשמעות החיים. כיום היא חוגגת 40 שנה מאז שפגשה בדרכה את אושו שבהחלט שינה את חייה.
במפגש אינטימי מלב אל לב סמבביה תחשוף לפנינו את סיפור חייה האישי עם אושו מאז שפגשה אותו לראשונה בשנת 1978 – איך היה לחיות בקהילות השונות של אושו ברחבי העולם ומה באמת קרה שם..

סמבביה אננד

מורה ומלווה רוחנית. תלמידתו הישירה של אושו משנת 1980.

מנחה סדנאות וקורסים למדיטציה, להילינג ולטרנספורמציה בדרך הטנטרה. סמבביה חיה ולימדה באירופה, הודו, ארצות הברית, דרום אמריקה, יפן ועוד ארצות ברחבי העולם במשך כ-25 שנה, וכיום היא עושה זאת בישראל.

סמבביה פיתחה שיטת ריפוי באמצעות תמציות פרחים, מפרחים שגדלו בגן של הקומונה של אושו בפונה, הודו. ספרה הראשון על עבודתה עם תדרי הפרחים – Buddhafield flower essencess™ (פרחי התודעה) יצא בהודו בשפה האנגלית ונקרא: “Communion with Nature”
בקרוב יצא לאור ספרה השני – “התעוררות – חיי עם אושו”

052-4860131
[email protected]

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים