עדי סקופ

שער כניסה לעולם המדיטציה

הסשן מיועד לכל מי שהגיעו לפסטיבל בלי ניסיון קודם במדיטציה עם סקרנות ופתיחות.
סשן חוויתי המחולק לשלושה חלקים ביניהם הסבר על יתרונות המדיטציה, על מצבי התודעה השונים ועל הייחודיות של המצב המדיטטיבי; הסבר על טכניקות שונות בדגש על מדיטציות שקטות ואקטיביות מבית היוצר של אושו.

מדיטציה ונשימות

סשן המשלב מקצבים שונים של נשימות.
נעבור באופן הדרגתי בין שלבי הנשימות כדי שנוכל בעדינות להתחבר עמוק ולהתבונן ברגשות שצפים ועולים דרכנו. הסשן יכלול מדיטציה ונשימה מעגלית (ריברסינג) רכה.
מתאימה לשעות היום, ומומלץ להגיע על בטן ריקה.

מדיטצית נדאברהמה

מדיטציה שקטה ונעימה שפותחה על ידי אושו ומבוססת על טכניקה טיבטית עתיקה של המהום ותנועות ידיים.
ההמהום יוצר ויברציה בגוף ועוזר לנו לנקות את המחשבות, ותנועות הידיים מרכזות את האנרגיה בטבור ממקדות את המרכז שלנו ומחזקות את עוצמתנו הפנימית. המדיטציה מתבצעת בישיבה ובעיניים עצומות.
מתאימה לכל שעות היום, ומומלץ להגיע על בטן ריקה.

עדי סקופ

I want to inspire others to connect to themselves and move from stress to freedom and joy.

As a certified meditation and integrative dynamic breathwork (rebirthing) facilitator, I understand the importance of changing your mindset and learning how to free your body and mind from stress and limitation.
I lead workshops for groups and individuals to transform people living in stressful and limited environments.
I utilize knowledge, practices, and tools from Eastern traditions, particularly the ancient philosophy of Kashmir Shaivism.

מנחה מדיטציות ונשימות – עדי הינו רואה חשבון בהשכלתו עם תואר שני MBA העוסק בהשקעות, ובמקביל מתרגל ומנחה מדיטציה בשני העשורים האחרונים.
עדי מביא נסיון עשיר ממסורות עתיקות מהמזרח, בדגש על המסורת שאיוויזם קשמירי. מנחה מפגשי וסדנאות מדיטציה ונשימות ליחידים וקבוצות, תוך הטמעת ידע עתיק מהמזרח לחיי השגרה בעולם קפיטליסטי מערבי.

[email protected]

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים