על הפסטיבל

פסטיבל אושו ישראל חוזר בפעם ה-13 !

הפסטיבל, שהפך למסורת שנתית, כשלאורך השנים הוא נוגע ומשפיע על חייהם של רבים וגדל להיות פסטיבל אושו הגדול בעולם, (כן כן זה אמיתי :) מייצר סיטואציה ייחודית בה למשך שלושה ימים מוקם לו כפר שלם המגלם בתוכו חזון של חיים אוטופיים ושלמים.

 

הפסטיבל משלב בצורה ייחודית בין כנס סדנאות מודעות ברוח אושו, מי שבעיניי רבים נחשב למורה הרוחני הגדול והמשפיע של המאה ה20 והעידן המודרני ואחד המשפיעים לאורך ההיסטוריה האנושית לבין הופעות חיות, מוזיקה, בריכה, מסיבות, ריקודים, טבע, שקט, חופש, מרחב, הפנינג צבעוני ומפגש חברים.
הכנס שבתוך הפסטיבל מקבץ אליו את כל המנחים הפועלים ברוח אושו בישראל למקום אחד למשך 3 ימים, ומציע קרוב ל100 סדנאות חווייתיות מרתקות בנושאים שונים ב 10 אולמות ממוזגים עם מאות משתתפים.

 
לצידן הופעות חיות של מיטב האמנים הנעות בין 3 במות ברחבי הקמפוס, החל מהופעות אקוסטיות ומרגשות באודיטוריום בצהריי היום, לפאנק וגרוב בבמת הבריכה בשקיעה, להופעות סוחפות של מוזיקה וקצב בבמה המרכזית בלילה שלאחריהן מסיבות תחת כיפת השמיים עד השעות הקטנות של הלילה.
עוד תוכלו למצוא בשטח הפסטיבל, בריכת רחצה גדולה, אינסוף דשא, מרחב, חברים ואזורים שקטים,אזורי קמפינג מוצלים, חדרי לינה ממוזגים, מתחם פעילויות לילדים, אוכל צמחוני וטבעי ועוד ועוד.

 
שלושה ימים בהם בכל רגע נתון, תוכלו לעשות ככל העולה על רוחכם, ככה כשבין סדנה, להופעה, לרגע שקט לבד או עם חברים בבריכה, תיצרו לעצמכם פסיפס שלם של רגעים מיוחדים שמתחברים להם לחוויה עוצמתית וייחודית של הפסטיבל שלכם.

אתם מוזמנים לחוויה בלתי נשכחת שלוקחים לכל החיים.

 
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים