על הפסטיבל

פסטיבל אושו ישראל חוגג 15 שנים!

הפסטיבל שלאורך השנים נגע והשפיע על חייהם של רבים וגדל להיות פסטיבל אושו הגדול בעולם, מייצר סיטואציה ייחודית בה למשך שלושה ימים מוקם לו כפר שלם המגלם בתוכו חזון של חיים אוטופיים ושלמים.

אתם מוזמנים לשלושה ימים בתוך כפר צבעוני ואחר מכל מה שאתם מכירים, כפר שמשלב בצורה ייחודית בין כנס מודעות טרנספומטיבי ועוצמתי לחגיגה ופסטיבל בו זמנית.

הכנס שבתוך הפסטיבל, הלא הוא בעצם הכנס השנתי של אושו בישראל, מי שבעיניי רבים נחשב למורה הרוחני הגדול של המאה ה20 והעידן המודרני ואחד המשפיעים לאורך ההיסטוריה האנושית, מקבץ אליו את כל המנחים הפועלים ברוח אושו בישראל למקום אחד למשך 3 ימים, ומאפשר קרוב ל100 סדנאות חווייתיות מרתקות הפתוחות לקהל הרחב בנושאים שונים ב10 אולמות ממוזגים עם מאות רבות של משתתפים. המתחמים מחולקים על פי נושאים של תרפיה, מדיטציה, יחסים, נשימה, תנועה, גוף, תזונה, טיפול, התפתחות, מודעות וילדים.

לצד כל זה הפסטיבל קורה.

חגיגה מוזיקלית משובחת ורב גונית עם הופעות חיות של מיטב האמנים הנעות בין 3 במות ברחבי הכפר. החל מהופעות אקוסטיות מרגשות בבקרים ובצהריי היום, דרך מסיבות עמוסות גרוב ופאנק מעיף בבריכה אחה"צ ולקראת שקיעה ועד להופעות סוחפות וקצביות בבמה המרכזית בלילות כשלאחריהן, מסיבות על הדשא תחת כיפת השמיים אל תוך השעות הקטנות של הלילה.

שילוב מנצח בין פנים וחוץ, בין מוזיקה ושקט, בין חגיגה לשלווה, בין זמן לבד לכזה עם חברים, אתם בוחרים את הקצב והמינונים הנכונים.

זוהי התכנסות פתוחה של חברים וחברים של חברים של חברים, (ומקום מצוין להכיר בו כאלו חדשים) זמן של יחד מחוץ לשגרה ולסביבה הרגילה באווירה משפחתית, פתוחה, רגועה, שמחה, נעימה אינטימית ולא המונית.

הפסטיבל מתקיים בכפר הירוק ורחב הידיים גבעת חביבה. 

ממש בחצר האחורית של פרדס חנה- כרכור, תוכלו למצוא שם גם כפר מים שאנחנו מקימים (לא הבריכה הרגילה), אינסוף דשא ומרחב, אזורים שקטים, אזורי קמפינג מוצלים, חדרי לינה ממוזגים מסוגים שונים, מתחם פעילויות לילדים, מתחם טיפולים, שוק אמנים, הפנינג צבעוני, אוכל צמחוני וטבעוני ועוד ועוד הפתעות והתרחשויות לא צפויות.

עבדנו לא מעט לאורך השנים על מנת להגיע לשנה השלוש עשרה, הפסטיבל הלך והתפתח כל שנה מחדש, עברו דרכנו לא מעט אנשים שעברו איתנו אינספור רגעים עוצמתיים, יפים ובלתי נשכחים, ים של מפגשים, ריקודים, דברים משמעותיים שעברו על אנשים,

נרגשים מאוד להמשיך לחגוג ולהתכנס בפעם ה-15 ולהזמין אתכם לקחת חלק בפסטיבל השנה.

נושא הפסטיבל השנה יהיה:

בחזרה ליסודות – BACK TO BASICS

כי כשאתה הולך בדרך כבר 15 שנה אז מגיע הזמן וזה תמיד טוב לחזור להתחלה

לשאול את עצמך ולהיזכר למה את.ה הולך בה? מה הבסיס שלה? מאיפה הכל התחיל? מתחיל? למה מדיטציה? חיבור לגוף, לנשימה, לכאן לעכשיו? מהי באמת אהבה? מהם גבולות נכונים ובריאים? למה התכנסות? למה מודעות? למה נוכחות? למה פסטיבל? וגם איך ומה.

וזה יהיה הלב של מה שנעשה.
כמובן לצד מוזיקה וחגיגה, התכנסות, קהילה וחוויה עוצמתית נדירה.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים