פסטיבל אושו ישראל חוזר בפעם העשירית וזה מרגש לקראת כל פעם מחדש.  

 

הפסטיבל שלאורך השנים נגע והשפיע על חייהם של רבים וגדל להיות פסטיבל אושו הגדול בעולם, מייצר סיטואציה ייחודית בה למשך שלושה ימים מוקם לו כפר שלם המגלם בתוכו חזון של חיים אוטופיים ושלמים.

אתם מוזמנים לשלושה ימים בתוך כפר צבעוני ואחר מכל מה שאתם מכירים, כפר שמשלב בצורה ייחודית בין כנס טרנספומטיבי עוצמתי ופסטיבל בו זמנית

הכנס שבתוך הפסטיבל, הלא הוא בעצם הכנס השנתי של אושו בישראל, מי שבעיניי רבים נחשב למורה הרוחני הגדול של המאה ה20 והעידן המודרני ואחד המשפיעים לאורך ההיסטוריה האנושית, מקבץ אליו את כל המנחים הפועלים ברוח אושו בישראל למקום אחד למשך 3 ימים, ומאפשר קרוב ל100 סדנאות חווייתיות מרתקות הפתוחות לקהל הרחב בנושאים שונים ב10 אולמות ממוזגים עם מאות רבות של משתתפים.

 

לצד כל זה הפסטיבל קורה. חגיגה מוזיקלית משובחת ורב גונית עם הופעות חיות של מיטב האמנים הנעות בין 3 במות ברחבי הכפר. החל מהופעות אקוסטיות מרגשות באודיטוריום הממוזג בבקרים ובצהריי היום, דרך גרוב ופאנק מעיף בבריכה אחה”צ ולקראת שקיעה ועד להופעות סוחפות וקצביות בבמה המרכזית בלילות כשלאחריהן, מסיבות על הדשא תחת כיפת השמיים אל תוך השעות הקטנות של הלילה.

 

שילוב מנצח בין פנים וחוץ, בין מוזיקה ושקט, בין חגיגה לשלווה, בין זמן לבד לכזה עם חברים, אתם בוחרים את הקצב והמינונים.

 

זוהי התכנסות פתוחה של חברים ואנשים יפים, (ומקום מצוין להכיר בו כאלו חדשים) זמן של יחד מחוץ לשגרה ולסביבה הרגילה באווירה משפחתית, פתוחה, שמחה, נעימה ולא המונית. הפסטיבל מתקיים בקמפוס גבעת חביבה, הירוק ורחב הידיים, ממש בחצר האחורית של פרדס חנה – כרכור, תוכלו למצוא שם גם בריכת רחצה גדולה, אינסוף דשא ומרחב, אזורים שקטים, אזורי קמפינג מוצלים, חדרי לינה ממוזגים מסוגים שונים, מתחם פעילויות לילדים, מתחם טיפולים, שוק אמנים, הופעות רחוב וקרקס, אוכל צמחוני וטבעוני ועוד ועוד הפתעות ודברים לא צפויים.

 

עבדנו לא מעט לאורך השנים על מנת להגיע לשנה העשירית, הפסטיבל הלך והתפתח כל שנה מחדש, עברו דרכנו לא מעט אנשים שעברו איתנו אינספור רגעים יפים ובלתי נשכחים, ים של מפגשים, ריקודים, דברים משמעותיים שעברו על אנשים, אנחנו נרגשים מאוד להמשיך לצעוד ולהגיע לשנה התשיעית אתם מוזמנים