קימאיה רות איילה

See As I For The First Time
טכניקה מספר הסודות של אושו

See As If For The First Time
היא סוטרה מתוך 112 סוטרות בספר הסודות של אושו.
112 סוטרות שהן גם מפתחות שונים וייחודיים אל תוך המסתורין הפנימי.
בסוטרה זו, נחווה את עצמנו ואת העולם סביבינו מההתחלה, דרך העיניים. למדנו להסתכל על העולם באופן שטוח, כאילו שאין לו איך להפתיע אותנו או לחדש לנו, כשהאמת היא שיש רק חדש תחת השמש, בכל רגע, כל הזמן.
במדיטציה זו, נאפשר לחיים לפגוש אותנו כמו בפעם הראשונה, דרך העיניים שלנו ונביט מחדש על העולם שסביבינו ועל עצמנו, בפליאה ובעיניים חדשות.

פות בעיניים פשוטות

מסע נשי להתחברות מחודשת עם הבסיס שלנו. להתחברות מחודשת עם הגוף הנשי, האינטואיציה הנשית והעצמה הנשית דרך התבוננות בחלק בגוף שלנו שכוסה בשכבות של בושה, הסתרה, בורות ופחד- הפות. בעזרת קלפי ריפוי של הפות, תמונות, מדיטציה ושיח, נצא יחד למסע משותף לגילוי מחודש והתבוננות בעיניים פשוטות בנפלאות הפות.
הסדנא פות בעיניים פשוטות מזמינה אותנו לרכך את העיניים והלב ולאפשר לפות להכנס באמת. לאפשר לעצמנו לפגוש את הפות האישית שלנו, עם כל מה שהיא מעלה בנו ודרכה, בעזרת 50 קלפי פותות, לפגוש גם מגוון של פותות אחרות.

לראות את היופי
(סדנת נשים)

כמה יופי יש סביבנו בכל רגע נתון שאנו לא עוצרות להכיר ולהתבונן בו?
אנו עוברות יום יום ליד כל כך הרבה יופי אנושי ונשי וכל כך הרבה פעמים – נאטום לבנו אליו, סתם לא נשים לב, נקנא, נזהה את מה שלא יפה, נהפוך את היפה לשלילי… בעזרת כלים כמו קונסטלציה, מדיטציה מונחית והתבוננות פשוטה – בסדנא ׳לראות את היופי׳ נעצור לזהות ולהשתהות עם היופי שאנו מזהות בנשים שסביבינו וניתן ליופי שלנו ושלהן ולנשים עצמן לגעת בליבינו.

קימאיה רות איילה

גינקוסופית, מלווה נשים בחיבור וריפוי לעצמן, לגופן ולחיים דרך החיבור לפות וקערת האגן.
מנחת מדיטציות של אושו מוסמכת.
נהנית ממסע חקירה מתמשך של השילוב בין החיים, גוף, נשיות, כלים שקיבלתי מהעולם של אושו ומדיטציה.
משלבת את כל אלה בליווי נשים למפגש עם החיים דרך הפות, על כל רבדיה.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים