קימאיה

צחוק, דוואוואני, פות - לנשים

פות בעיניים פשוטות

“ …To know where your true power lies, go to those places you’ve been taught to fear the most. Your orgasm, your period, labor and birth, menopause- all processes that involve the sacred temple of your pelvic . This is where your real power lies”.
 ~ Christiana Northrop ~

פות בעיניים פשוטות היא מסע נשי להתחברות מחודשת עם הגוף הנשי, האינטואיציה הנשית והעצמה הנשית דרך התבוננות בחלק בגוף שלנו שכוסה בשכבות של בושה, הסתרה, בורות ופחד- הפות. בעזרת שיח, נשימה, תמונות ומדיטציה, נצא יחד למסע משותף לגילוי מחודש והתבוננות בעיניים פשוטות בנפלאות הפות.

*הסדנא אינה כוללת עירום או מגע*

מדיטציית צחוק

מדיטציית צחוק ניתנה ע״י אושו כתגובה לשאלה של תלמיד שלו שהביע רצון לאפשר יותר קלילות, יותר שמחה, יותר צחוק וקצת פחות רצינות וכובד ראש בחיים שלו. מוזמנים ומוזמנות לפתוח את הגוף, הנפש והראש ולאפשר לצחוק לנוע מהמעמקים החוצה, לריקוד להחיות אתכםן ולאדמה להזין אתכםן במקצבה המיוחד.

קימאיה רות איילה

המפגש עם העולם של אושו לפני 12 שנים העניק לי את האפשרות לחוות חיות פנימית ושמחה אמיתית, עמוקה ופשוטה כמו שלא חוויתי לפני כן מעולם. החוויה הזו עודדה אותי ללמוד מגוון רחב של כלים טיפוליים, כך שאוכל להמשיך ולהעמיק את חוויית החיים שלי ולתמוך באחרים ובאחרות המבקשות להעמיק את מסען ולפגוש את החיים בעוד דרכים.
היום אני גינקוסופית- גינקולוגית הוליסטית, המשלבת את כל מה שלמדתי מעולמו של אושו- המדיטציות ועבודת המודעות, לצד עבודת נשימה, מגע, הקשבה לילד/ה הפנימי/ת יחד עם העולם המופלא של חיבור והקשבה לגוף הנשי וכל העוצמות החבויות בו אופן כללי ובפות באופן ספציפי.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים