שונטל

פסיכו יוגה תרפיה, חיבור גוף נפש

טיפוסי גוף עפ”י רייך

סדנת עומק מרתקת להבנת הקשר בין ארועי עברנו, מחשבות, אמונות ורגשות שבתוכנו, לבין מבניות הגוף בה בחרנו לחיות, וכיצד מבניות זו משפיעה על התפיסות, התגובות, הבחירות והמציאות שלנו בחיי היומיום.
חוויות, אמונות ומחשבות, מוטבעות, מוחזקות ומעצבות את השרירים, הרקמות, המפרקים, השלד ואיברי הגוף השונים, בכיווץ/ שחרור, נוקשות/רכות, סגירה/פתיחה, חוזק/חולשה. הן יוצרות מבנה שונה לכל אדם.
מזוכיסט, פסיכופט, היסטרית..הם שמות של טיפוסי גוף שונים עפ״י רייך. כל טיפוס גוף מאופיין במבנה ספציפי של גוף ונשימה, הכולא אותו בכלא של מחשבות, רגשות, תפיסות, תגובות, בחירות, קבועים, היוצרים התנהלות צפויה מראש וכולאים אותנו ב״לופ״ אינסופי; כל ״סיפור״ מבני מזמין מציאות מסוימת, החוזרת על עצמה, וכך כל אדם תקוע בתבנית גופו, כמו בכלא, המשחזר ומזמין את אותן חוויות לחייו שוב ושוב, או מונע מחוויות מסוימות לקרות.
הדרך בה אפשר לשבור מעגל זה הינה עבודת גוף-רגש-נשימה-תודעה מדוייקת, המשחררת ומשנה את המבנה בו התרגלנו לחיות, ובכך משחררת אותו מתפיסות ותבניות ישנות, ומגדילה את טווח התנועה, התפיסה הבחירה והתגובה שלנו.

סודות החיבורים העמוקים בין הגוף, לנפש, לאישיות ולחיים

כל מה שמתרחש בחיינו ובתודעתנו מחלחל פנימה, נאגר ומוטבע בגוף, ומשפיע באינסוף דרכים על הרגלים, בחירות ותגובות בחיינו; כל מחשבה, רגש, זכרון, הינם אנרגיה בעלת צורה, משקל, תנועה/ויברציה, ש״מתיישבת״ באיבר מסויים, משפיעה עליו ועל הגוף כולו, ומשם גם שולחת פולסים החוצה לעולם ומושכת אליה התרחשויות ומצבים שתואמים לה, שוב ושוב , ויוצרת לנו מציאות חיים החוזרת על עצמה.
בסדנה נלמד מיפוי מדוייק של מיקום רגשות, מחשבות, אמונות וזיכרונות באיברי הגוף, נבין את איכות המחשבות והרגשות השונים העולים בתוכנו, תפקידם, כיצד הם מופיעים ומתגלמים בנו והכי חשוב:
נלמד כיצד לאפשר התמרה שלהם בדרך של התבוננות, המקבלת כל רגש וכל התרחשות באהבה, בהתמסרות ובזרועות פתוחות. ונפתח פתח לניקוי שיאפשר בריאת מציאות חדשה ורעננה.

פסיכו- יוגה- תרפיה

יוגה נעימה מלאת התבוננות פנימה, לשחרור אינפורמציות עבר, שתקועות בגוף ובתודעה, החוסמות את אנרגיית החיים שאמורה לזרום בנו.
בעדינות ורכות, נשחרר את משקעי העבר, את ההרגלים והדפוסים המוטבעים בנו, נמלא ונניע את האיברים בנשימה ואנרגיית חיים חדשה, ונאפשר לגוף הקל והמשוחרר חופש ליצירת חיים חדשה .

שונטל ממן

מומחית בחיבור, איזון וריפוי הגוף והנפש,  ופסיכו-יוגה-תרפיה. חוקרת מזה 20 שנים את הקשר בין אנטומיה מבנית ורגשית לנפש האדם וליצירת מציאות מעשית.

עוסקת מעל 20 שנה ביוגה וריפוי הוליסטי בשיטות המובילות בעולם: ריבאלאנסינג, איזון גוף-נפש, שחרור רגשי, שחרור חסמים טראומות ופחדים, רייקי, תטא הילינג, התמקדות, ריפוי קוונטי.

מורה ליוגה נשית, יוגה זורמת, יוגה רסטורטיבית, אנוסארה, אשטנגה, דיינמיק יוגה ו core-yoga.

מפתחת השיטה:״פסיכו-יוגה-תרפיה״ והפסיכולוגיה של הגוף.  בעלת ״מרכז בריאה״ ליוגה ומודעות וחקר גוף-נפש.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים