שלמה דהרמה

Morning Bliss

מדיטציה אקטיבית המשלבת ריקוד, נשימות, יוגה, תרגילי פילאטיס וטכניקות רגיעה המאפשרות פתיחה אופטימלית של זרימה לכל תא ותא בגוף. המדיטציה שמה דגש על החיבור בין תודעה לגוף, הגברת המודעות לדרך שבה אנו מתפקדים עם גופנו, ומביאה לתוצאות מהירות של גוף חזק, גמיש ורגוע. המורניג בליס מכוון – "To turn your body "on" and your mind "off
ובעברית – לכבות את ה"איש החושב", "ולהדליק" את הגוף לפעולה עצמאית.

ניקוי רעלים

הרצאה מרתקת על המזון ומרכיביו כגורם מרכזי ביצירת מחלות בגופנו, כיצד בעזרת תזונה, אנו יכולים להוביל לריפוי מוחלט. נבין מהם הם הרעלים המצטברים בגוף כתוצאה מתזונה לקויה וחוסר מודעות במשך שנות קיומנו, ומאידך נבחן מדוע כדאי לנקות את רקמות הגוף ולטהר את מערכת העיכול. מערכת נקיה מאפשרת לגוף לחיות בחיוניות מוגברת ושלווה.

סופר פוד

אסהי, נוני, קקאו חי, מאקה וספירולינה.. נעים להכיר. אלו הם רק חלק מ"מזונות העל", רובם פירות אקזוטיים, שורשים ואצות העשירים בערכים תזונתיים (מינרלים, ויטמינים וחלבונים) מתעכלים ונספגים מהר בגוף ולכן עקב צריכתם היומית הגוף מתחזק והרגשה של חיות וערנות מצטרפת לחיי היום יום.

קל, טעים ומחייה.. תגידו אתם, מה צריך יותר? בסדנה נפרט על תכונותיהם וכיצד הם משפיעים על מערכות שונות בגוף, כמו כן נסביר איך אפשר לשלבם בחיי היום יום בצורה טעימה פשוטה וקלה.

שלמה דהרמה

מרפא טבעי בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנים בכל הקשור לתזונה ובריאות אמיתית.

בעבודתו משתמש באירידולוגיה (קריאה ברשתית העין) כטכניקת אבחון, הוא מאסטר רייקי ומרפא בטכניקות ריפוי טיבטיות. במשך שנות עבודתו הוא פיתח את שיטת ה-MDT לריפוי רבד מימדי – דרך הרובד המנטלי, הפיזי, הרוחני והרגשי.

שלמה מקיים הרצאות על תזונה בריאה, מנחה את סדנת הדגל של Bodyflow – ניקוי רעלים מהגוף וטיהור כבד.

www.bodyflow.co.il
[email protected]
058-5220088