פרם סאמדהי

מדיטציית נשימה אל הצ’אקרות

מגיעה מבית היוצר של אושו, ומוכרת כאחת המדיטציות המסקרנות והטרנספורמטיביות שיש בזמן קצר. מדיטציה זו עוזרת לנו “לנקות” את האזורים החסומים בגוף כדי לתת לאנרגיה הטבעית לנוע ביתר חופשיות. נלמד גם על ההקשרים האמוציונליים והנפשיים של כל צ’אקרה וגם על הצבעים שמחזקים אותה.

נטאראז'

מדיטציית נאטראז' היא אחת מהמדיטציות הכיפיות ביותר שיצר אושו עבורנו. מדיטציה בריקוד יכולה להיות משמעותית לא פחות ממדיטציה בישיבה. לרקוד כמדיטציה זו אחת החויות החזקות שיש, כשמרשים לגוף לרקוד מעצמו ללא כל שליטה מהמיינד. אחת המדיטציות המרעננות והפשוטות מבית אושו , ניתן לשלב אותה בכל זמן ביום. אפשר לעצמך להתמסר לריקוד, לתנועה של החיים ולשחרור הטוטאלי שהמדיטציה מאפשרת לך. הכי חשוב להנות, לאפשר לגוף לנוע בחופשיות בכאן ועכשיו ללא שיפוטיות וללא הסחות דעת של המיינד, פשוט לנוע בטבעיות עם הקיום.

פרם סאמדהי

אני פרם סמאדהי, ואני הולכת בדרכו של אושו כ-18 שנה מתוך מסירות לדרך שלי ולהתפתחות רוחנית,
הוסמכתי והוכשרתי ע"י הקרן הבינלאומית של אושו להנחיית מדיטציות אקטיביות ושקטות להעביר טכניקת איזון גוף-נפש, שפיתח אושו במיוחד על ידי דיבור לתת מודע.
אני מטפלת בשיטת קונסטלציה משפחתית מערכתית עם התמחות בטראומה והילד הפנימי, ועבודה חישתית ׂׂSE, בקליניקה אני משלבת כלים מתחום הנשימה ומודעות.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים