סודאס Prem Sudas

מדיטציית AUM

ה- AUM היא מדיטציה חברתית ואקטיבית בה אנו עוברים דרך שלל הרגשות וההתנהגויות האנושיות בעזרתם של החברים המשתתפים אתנו.
אנחנו מתבוננים בחברינו למסע הזה כמראות המשקפות לנו את מי שאנחנו באמת.
זוהי חוויה עוצמתית, עמוקה ומטלטלת לעיתים, עם הרבה שחרור רגשי, אנרגיה חזקה וריפוי עמוק למקומות אותם הזנחנו, מהם פחדנו או העדפנו לא להסתכל או לא להרגיש אותם.

אתם מוזמנים למכבסה רגשית טוטאלית!

נחווה כעס, חמלה, אהבה, שחרור, שיגעון, הוכרת תודה, חושניות, בכי, צחוק ומעט שקט בסוף המסע הטרנספורמטיבי הזה.
מוזמנים להגיע עם הרבה פתיחות, טוטאליות ולב פתוח.

מדיטציית ה-AUM, נוצרה על ידי וירש, מייסד היומניברסיטי בהולנד, ותלמידו הקרוב של אושו. זהו אחד הכלים המרכזיים בתרפיית היומניברסיטי בהם משתמשים התרפיסטים של וירש. המדיטציה נערכת במדינות רבות בעולם והיא דרך להביא ריפוי, חברות ואחווה לאנושות, דרך ההתבוננות של כל אחד מאתנו פנימה, כחזונו של וירש.

מוזמנים להגיע בבגדים נוחים, חולצה להחלפה, דאודורנט, ובקבוק מים אישי.

היומניברסיטי פלאשינג – Humaniversity Flushing

פלאשינג הוא תהליך מודעות רגשי.
התהליך נותן לך את האפשרות לבטא רגשות מודחקים על ידי ביטוי קולי ויוצר מרחב פנימי בו אפשר להתבונן על מה "שבפנים". התהליך מספק לך תובנות ומודעות לגבי ההתניות, הערכים, דפוסי החשיבה והאמונות שלך.
התהליך קורה בזוגות, מה שמאפשר תמיכה פיזית ורגשית, מה שמעצים את תהליך הריפוי.
פלאשינג היא טכניקה אפקטיבית ושלמה של שחרור מתח או רגשות תקועים הגורמים לחוסר נוחות ומונעים ממך להיות מאושר ועם "לב פתוח". מכאן השם "פלאשינג".
התהליך מביא אותך לרגע הנוכחי ונותן לך את ההזדמנות להרפות מהעבר ולהסתכל קדימה כדי ליצור את העתיד שלך. הפלאשינג מעצים את היכולת שלך לתת ולקבל אהבה, מה שמביא ליותר אהבה עצמית.

מדיטציית סמאסטי (אומנות העדות)

מדיטציית מוות של וירש גרסה זו של מדיטציית סמאסטי נוצרה על ידי וירש. הוא שאב את השראתו מחזונו של אושו למות במודעות ומספר המתים הטיבטי, הידוע גם בשם הברדו.
סמאסטי פירושו מודעות או תודעה.
בודהה כינה את זה Rightmidnfulness, קרישנמורטי הגדיר אותה כמודעות חסרת-בחירה, גורג'ייף דיבר על זה כהיזכרות-עצמית, ואושו הסביר זאת כעדות.
סמאסטי היא המילה האחרונה שבודהה אמר לפני מותו, וסמאסטי היא קבוצת המדיטציה האחרונה שאושו ביקש לעשות.
מטרת מדיטציה זו היא להביא את המודעות להכחשה ולפחד שיש לאנשים בנוגע למוות. מטרתה של המדיטציה היא לתרגל את אמנות העדות במקום להגיע למצבים ולנסיבות לא נשלטים. להיות מודע ולזכור שבגלל שאתה חי, אתה חייב לא לקחת את החיים שלך כמובן מאליו. בחר את העמדה הזאת: 'תמיד אעריך את חיי'.

ששת השלבים הראשונים הם אפשרות להתאמן במוות מודע, חזרה לקראת סוף חייך. ארבעת השלבים הנותרים הם תזכורת לחיות בטוטאליות ולהוקיר כל רגע.

מדיטציית חברות של היומניברסיטי

"אתה יודע מהי חברות? זוהי הצורה הכי גבוהה של אהבה."
אושו
המדיטציה הזאת היא הזדמנות מעולה להסתכל על מהי חברות בשבילי? מהם הערכים שיש לי של חברות? מהן הציפיות שיש לי מחבריי? מה מספקים החברים שלי לחיי? ומה אני יכול לתת להם?
זוהי מדיטציה אקטיבית וחברתית, אותה יצר וירש, ונשתמש בה בתרגילים פשוטים וקלילים, ריקוד, שירה וגם מעט שקט כדי להתבונן על הכל.

סודאס

היומניברסיטי ישראל, OSHO TLV

מנחה מדיטציות אקטיביות של אושו, מדיטציות חברתיות ומדיטציית AUM .
מפיק סדנאות תרפיה ומדיטציה. בוגר קורס מנחי מדיטציות אושו של המרכז הבינלאומי של אושו בפונה, הודו, ושל היומניברסיטי בהולנד. עובד עם אנשים ומאמין שמדיטציה מחזירה אותנו לחיים אוטנטיים יותר ומזכירה לנו לחיות את החיים כחגיגה.