סודאס פרם

מדיטציות חברתיות, מדיטציות של אושו

מדיטציית AUM

ה- AUM היא מדיטציה חברתית ואקטיבית בה אנו עוברים דרך שלל הרגשות וההתנהגויות האנושיות בעזרתם של החברים המשתתפים אתנו. זוהי חוויה עוצמתית, עמוקה ומטלטלת לעיתים, עם הרבה שחרור רגשי, אנרגיה חזקה וריפוי עמוק למקומות אותם הזנחנו, מהם פחדנו או העדפנו לא להסתכל או לא להרגיש אותם. נחווה כעס, חמלה, אהבה, שחרור, שיגעון, הוכרת תודה, חושניות, בכי, צחוק ומעט שקט בסוף המסע הטרנספורמטיבי הזה. אתם מוזמנים למכבסה רגשית טוטאלית!

מוזמנים להגיע בבגדים נוחים, חולצה להחלפה, דאודורנט, ובקבוק מים אישי.

מדיטציית סמאסטי (אומנות העדות)

מדיטציית מוות של וירש גרסה זו של מדיטציית סמאסטי נוצרה על ידי וירש. הוא שאב את השראתו מחזונו של אושו למות במודעות ומספר המתים הטיבטי, הידוע גם בשם הברדו. סמאסטי פירושו מודעות או תודעה. בודהה כינה את זה Rightmidnfulness, קרישנמורטי הגדיר אותה כמודעות חסרת-בחירה, גורג’ייף דיבר על זה כהיזכרות-עצמית, ואושו הסביר זאת כעדות. סמאסטי היא המילה האחרונה שבודהה אמר לפני מותו, וסמאסטי היא קבוצת המדיטציה האחרונה שאושו ביקש לעשות. מטרת מדיטציה זו היא להביא את המודעות להכחשה ולפחד שיש לאנשים בנוגע למוות. מטרתה של המדיטציה היא לתרגל את אמנות העדות במקום להגיע למצבים ולנסיבות לא נשלטים. להיות מודע ולזכור שבגלל שאתה חי, אתה חייב לא לקחת את החיים שלך כמובן מאליו. בחר את העמדה הזאת: ‘תמיד אעריך את חיי’. ששת השלבים הראשונים הם אפשרות להתאמן במוות מודע, חזרה לקראת סוף חייך. ארבעת השלבים הנותרים הם תזכורת לחיות בטוטאליות ולהוקיר כל רגע.

מדיטציות אושו למתחילים

מהי מדיטציה אקטיבית? למי זה טוב? למה אושו יצר אותן? ומי זה אושו בכלל? כל מה שרציתם לדעת על כל זה ולא רציתם להסתפק ב Wild Wild Country.

היומניברסיטי פלאשינג Humaniversity Flushing

פלאשינג הוא תהליך מודעות רגשי, המאפשר לבטא רגשות מודחקים על ידי ביטוי קולי ויוצר מרחב פנימי בו אפשר להתבונן על מה “שבפנים”. התהליך מספק למשתתף תובנות ומודעות לגבי ההתניות, הערכים, דפוסי החשיבה והאמונות שלו. העבודה היא בזוגות, מה שמאפשר תמיכה פיזית ורגשית, המעצימה את תהליך הריפוי.פלאשינג היא טכניקה אפקטיבית ושלמה של שחרור מתח או רגשות תקועים הגורמים לחוסר נוחות ומונעים מאדם להיות מאושר ועם “לב פתוח”. התהליך מביא את המשתתף לרגע הנוכחי ונותן את ההזדמנות להרפות מהעבר ולהסתכל קדימה כדי ליצור את העתיד הרצוי.

סודאס פרם

מנחה מדיטציות אקטיביות של אושו, מדיטציות חברתיות ומדיטציית AUM , היומניברסיטי פלאשינג ותהליכי שחרור רגשי.
מפיק סדנאות תרפיה ומדיטציה. בוגר קורס מנחי מדיטציות אושו של המרכז הבינלאומי של אושו בפונה, הודו, ושל היומניברסיטי בהולנד. עובד עם אנשים ומאמין שמדיטציה מחזירה אותנו לחיים אוטנטיים יותר ומזכירה לנו לחיות את החיים כחגיגה.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לכרטיסים וחדרים