להעיז לאהוב?

מהן אמונות השורש שקיבלנו כ”נדוניה” מהבית שבו גדלנו. איך אמונות כמו אהבה = דחייה/נטישה, אהבה = חוסר אמון, ועוד אמונות שאציג בפניכם מונעות מאיתנו לחיות בלב פתוח ומשפיעות על בחירת בן/בת זוג מסוימים. איך בפועל המציאות משקפת אמונות אלו? האם אנו מונעים מעצמנו הזדמנויות רבות בגלל פחדים ואמונות כמו אהבה = סכנה/ אכזבה / בגידה, אני = ביטול /מחיקה? איך עוקרים אמונות שורש ויוצאים לחיים חופשיים של ביטוי אותנטי וחירות פנימית להיות אני. מהו עיקרון השיקופים ואיך המציאות תשתנה כאשר המקור (אני) ישתנה. סדנה חובה עם תובנות עמוקות לגבי הקשרים שלנו עם עצמנו ועם בני/בנות זוג.

הסדנה פתוחה לנשים וגברים (פנויים/ות, זוגות).

 

מהי אמנות מעשה האהבה?

גישה הוליסטית לאדם כגוף, רגש ורוח וביטוי לתשוקה, כתשוקה לחיים. מה כל כך רוחני במין ואיך נוצרה אסכולה שקידשה את המיניות כדרך רוחנית. מה ההבדל בין מיניות רגילה למיניות טנטרית? למה אינטימיות רגשית קודמת לאינטימיות פיזית? אענה על כל שאלות מעניינות אלו ולאחר מכן נחווה תהליכים להמחשה. אף פעם לא יקרה משהו לא נוח או לא נעים, ההיפך, המרחב נעים, מקבל ומחבק. בואו לחוויה מלמדת ומרתקת שתשאיר בכם חותם.

הסדנה פתוחה לנשים וגברים (פנויים/ות, זוגות).

“גש לחוויה המינית כאילו נכנסת למקדש”. – אושו –

 

אבישג חיה כספי

מחלוצות הטנטרה בישראל, מורת דרך לחיים, לאהבה ולמיניות. מרצה ומנחה את הקורס השנתי ל”מיניות הוליסטית” במכללת “תלתן”/”בר-אילן” בת”א. מנחה סדנאות ל”מיניות הוליסטית – דרכו של האדם השלם”, ניאו-טנטרה, אהבה עצמית והתפתחות אישית משנת 2000 בארץ ובעולם. מדריכה ומנחה מפגשי טנטרה-תרפיה פרטיים לזוגות, נשים וגברים. הוכשרה אצל מרגו אננד (מחברת הספר “אמנות האקסטזה המינית”), SkyDancing Tantra School, U.S.A עם אורן גני (ז”ל) ומורים מאסכולות מקבילות בעולם. משתתפת בכנסים בינלאומיים לסקסולוגיה, בוגרת לימודי חינוך מיני מטעם האגודה הישראלית לתכנון המשפחה. רקע: תואר בפסיכולוגיה, תנועה ומחול. מופיעה בטלוויזיה הישראלית, ברדיו ובעיתונות.

050-4083310

www.hayacaspi.com