מהות קודמת לתוכן

החיים שלנו מלאים בתוכן כולל מימוש תחומי עניין כמו מקצוע, יחסים, הורות וכו’. אך מה שקודם לכל אלה היא המהות, והמהות היא היותינו ישויות רוחניות שעוברות חוויה אנושית. גדולתו של אושו היתה, בין היתר, בפריצת הדרך התודעתית שאפשרה לרוח והחומר להגיע יחד, ובעצם הוא הציג את המהות (הרוח) כקודמת לתוכן (חומר) אבל נתן לשניהם מקום. היום אנחנו רואים הרבה מאוד מורים רוחניים שמבינים ומלמדים את הדרך הזו, אבל הוא היה הראשון. בסדנה נתרגל בקבוצות קטנות ובמדיטציה את הפרדת המהות מהתוכן ומימוש התוכן על ידי חיבור למהות. 

 

אהבה היא המהות

אנחנו מהויות שעשויות אהבה ומחוברות יחד כחלק מהאחד השלם. בהגענו לכדור הארץ אנחנו נפרדים לחלקים נפרדים בגופנו הפיסי ושוכחים את המהות המקורית. בסדנה נזכר-מחדש RE-MEMBER מי אנחנו באמת על ידי תרגול בשיח ובמדטיציה מונחית ונלמד איך לחוות בו זמנית את המהות שלנו ולממש את התכנים הספציפיים שבחנו להביא בגלגול הנוכחי כולל מערכות יחסים עם אנשים אחרים, כסף, אוכל וייעוד.

 

מאיחוד ליייחוד

הגענו למסע שבו אנחנו מבקשים להביא את הייחוד שלנו בעודנו חלק מהשלם (האיחוד). המסע הזה מתרחש עם ההגעה לכדור הארץ ובכל יממה כאשר אנחנו עוברים משינה לערות מלילה ליום. במפגש נלמד על הערונות הפסיכולוגיים והפיזיולוגיים המרכיבים את שנני המצבים ואיך הכי טוב לעבוד עם שניהם ולעבור מאחד לשני. נתרגל דרך שיתוף בקבוצות קטנות, נצפה בהגדמה חיה על מתנדב בנושא ספציפי ונקשיב לעצמו כייחוד בתוך האיחוד במדיטציה קצרה.

 

~

דלית אליהו

חיה, נושמת ומלמדת פסיכולוגיה רוחנית מ 2003, ובעלת תואר MA בתחום.

מלמדת ב”מאסטרי אימון לחיים”, בית הספר לאימון ע”פ עקרונות הפסיכולוגיה הרוחנית, שמיועד לכל מי שרוצה לעשות שינוי ולהיות מאסטר של חייו שלו ולאמן באותה השיטה אחרים.

מאמנת, מנחה סדנאות, ומלווה יחידים וארגונים בהצלחה ביצירת טרנספורמציה דרך השיטה.

אתר בית הספר לאימון www.mastery.co.il ,

אימייל info@mastery.co.il,

אתר הבית: www.delightguide.com .

טל 054-8065868