החופש להיות אני

בסדנא זו נפגוש את השריון , המסכות ששמנו על עצמנו במהלך השנים כדי לא להפגע, כדי לשרוד אולם בלי משים יצרנו כלא פנימי אנחנו שואפים לפגוש את האדם האוטנטי שבתוכנו הזורם החופשי והבטוח במי שהוא לאט לאט כמו קליפות הבצל נסיר שכבות , נוריד ונקלף ונפגוש מחדש את האני החופשי הצמא לקשר ולתקשורת האני הצמא למגע ולהרגיש מוערך ואהוב ללא צורך בהתגוננות ובהסתר”

 

על אינטימיות

IN TO ME SEE מהי אינטימיות בין בני אדם? מהי אינטימיות בין גבר ואשה מהי המהות הפנימית לחוית האינטימיות בסדנא זו נתוודע לאינטימיות מהי לקשר האינטימי הבריא בין גברים ונשים נאפשר לעצמנו לחוש את עצמנו קודם כל אינטימיים עם עצמנו ובעזרת האינטימיות הזאת נאפשר לעצמנו לפתח אינטימיות עם האחר לאפשר לאחר להכנס לעולמי מבלי לחשוש ובהוקרה ובהודיה

 

מדיטצית AUM – עם טאריקה- מכאוס לשחרור ושקט

מדיטציה דינאמית ואינטראקטיבית בת 14 שלבים בה נצא למסע מרתק לתוך עצמנו.

כמו ברכבת הרים אנחנו עוברים בין רגשות הפוכים, חווים באופן מודע כל רגש בטוטאליות, משחררים , מתחברים לעוצמה שבנו, פורצים את המחסומים, מעזים להסיר את המסכות ונפתחים לאהבה כדי להגיע בסופו של דבר לאותו שקט פנימי עמוק, וללב פתוח ואוהב.

 

על אמון והתמסרות

התמסרות ואמון הם המרכיבים החשובים ביותר ביחסים ביני האדם מה שאושו לימד אותנו על אמון הוא להסכים לקפוץ אל הלא נודע , לא לפחד לא להמנע ללכת קדימה ולחבק את אי הוודאות בסדנא הזו נפגוש את אי הודאות ואת ההזדמנות להפוך אותו לאתכגר לעבור דרכה לא להמנע כהרגל מוכרבסדנא זו בעדינות ובנחישות כאחד נזמין את עצמנו לחקור את הבלתי נודע ולשחות באוקיינוס הריק כדי לחוש את המלא ואת הנוכח בכאן ובעכשיו.

 

~

ד”ר ירון זיו

ד”ר לפסיכולוגיה קלינית, פסיכותרפיסט ממוקד, מטפל זוגי ומשפחתי, מומחה בתרפיית הגשטלט, ומנחה קבוצות אושו. סנייס ותיק מוסמך להנחיית מדיטציות אקטיביות של אושו.