ריברסינג

מסע אל החופש הפנימי.

“חופש הוא החווייה העילאית של החיים, אין חבר גבוה מזה, ומתוך מצב של חופש אמיתי פרחים רבים יכולים לפרוח בתוכך.”  -אושו –

חופש ממשהו, אינו חופש אמיתי. חופש לעשות כל מה שאתה רוצה, גם זה אינו החופש המדובר, החופש האמיתי הוא החופש להיות אתה עצמך, במלוא עוצמתך, במלוא הווייתך, החופש האמיתי לאהוב את עצמך.

אנחנו נולדנו כ”חופש”, הבעיה היא שהותננו לשכוח את זה. שכבות על גבי שכבות של התניות הפכו אותנו לבובה על חוט, והחוטים הם בידי מישהו אחר, בידי החברה, בידי ה”אלוהים”. והאהבה, היא שוכנת בתוך כול יצור אנושי, היא כאן, היא נוכחת, היא עצם כמיהת החיים, ניחוח החיים שקיים בתוך כול יצור. אין צורך לייבא אותה מבחוץ, היא אינה דבר שצריך לחפש אחריו במקום כלשהו. אם אין מחסומים ואין מכשולים, האהבה תגלה את עצמה.

כל אחד יכול להיות מלא באהבה אם לא יכפו עליו מחסומים ומכשולים של תרבות לא נכונה והתניות שגויות. נהר האהבה נועד לזרום ולהגיע לאוקיינוס החיים, בני האדם קיימים על פני האדמה כדי שיוכלו לזרום ולאהוב ולהגיע לאלוהות. האהבה היא תחושה מאוד עמוקה ומיוחדת, יש בה מתיקות, נעימות ורוגע. כיף להרגיש אהבה מהסביבה, להרגיש אהוב ומקובל. נעים. גם להרגיש שאני אוהב את עצמי, מקבל את כל החלקים שבי ובעל שלווה אמיתית בחיים. לא תלוי בכלום, לא בסביבה, בכסף או בהצלחה. אוהב את עצמי כמו שאני עכשיו.

אתם מוזמנים למסע ריפוי מיוחד ומפתיע, בנושא החופש לאהוב את עצמי. יחד נצלול לחוויה קסומה של פתיחת הלב לחופש ואהבה עצמית. נקלף את השכבות שמונעות מאיתנו להרגיש את העוצמה, את האהבה ואת החיבור והחופש שנמצאים במרכז שלנו. נשחרר התניות ואמונות שאינן משרתות אותנו עוד, נתחבר לעצמנו ונאפשר לחופש והאהבה שבתוכנו להתקיים עם עצמנו.

 

 

~

נירוואן

הילר, תרפיסט, מנחה סדנאות ומורה.

מנחה ומטפל בארץ ובעולם משנת 96, מלווה אנשים בכול שלבי החיים.

מייסד ביה”ס integrative healing institute שבו מכשירים מטפלים הילרים ומנחים בריברסינג, הילינג, מגע, הכלה רגשית ומדיטציה.

מתמחה בריפוי מיני וטנטרה ומכשיר דור חדש של מטפלים מיניים.

http://www.nirvanalev.com/

טלפון: 052-2849727

פייסבוק: נירוואן הלב – מרכז לחופש, אהבה ושמחה