מדיטציית נאטראז׳

היא אחת מהמדיטציות המרעננות, הפשוטות והכייפיות שיצר אושו. לרקוד כמדיטציה זו אחת החוויות החזקות שיש. כשמרשים לגוף לרקוד מעצמו ללא כל שליטה מ״המיינד״, כאחוזי דיבוק. יוצרים אחדות והרמוניה בין הרקדן שאתם לריקוד שבכם. נאטראז׳ היא מדיטציה שמתאימה לכל אחד ואחת ולכל שעה במשך היום. היא מאפשרת התמסרות לריקוד, לתנועה של החיים ולשחרור הטוטאלי והכי חשוב להנאה. לאפשר לגוף לנוע בחופשיות ב״כאן ועכשיו״ ללא שיפוטיות וללא הסחת דעת של ה״מיינד״ – פשוט לנוע בטבעיות עם הקיום.

המדיטציה אורכת שעה והיא משלבת ריקוד בעיניים עצומות והתבוננות תוך כדי ריקוד בתוך מנגינה שמשתנה, שכיבה שקטה ולבסוף שוב קטע קצר של ריקוד. מוזמנים באהבה למדיטצייה שהיא כולה ריקוד והנאה.

 

מדיטציית צחוק

הינה הזדמנות מצויינת להתנסות בחוויה מדהימה שבה הצחוק הופך להיות כל-כך עמוק עד ש״המיינד״ נעלם. לצחוק יש כוח מרפא והוא כלי מדיטטיבי נהדר. הוא מעורר מחדש את האנרגיה החיובית, מנקה את כל ההוויה ומביא למצב הוויה טבעי שבו תרגישו עצמכם, יותר פתוחים ויותר רגישים, ספונטנים ורגועים. המדיטציה אורכת שעה והיא משלבת צחוק מהבטן שהולך ומתפשט לגוף כולו, שכיבה שקטה וחלק אחרון שכולו ריקוד והנאה ממי שאתם. מוזמנים באהבה למדיטצייה שהיא כולה שחרור והנאה.

 

~

סודהא

תרפיסטית, מנחה סדנאות ומדיטציות של אושו.בוגרת קורס מנחים של המרכז הבינלאומי של אושו בפונה. בעלת תואר ראשון בהוראת מחול ותנועה. בעלת תואר שני בתרפיה באמצעות מחול ותנועה. מלווה אנשים בתהליכי גוף-נפש-רוח. בעלת שנים של ניסיון בעבודה עם אנשים ובעיקר עם אהבה ואמונה לכל מה ״שמספר״ הגוף ותנועתו.