כתיבה ותנועה אותנטית

נרקוד לארבעה רגשות שונים ונמלא בהם את כל גופנו. מהמקום הזה נשב ונכתוב את כל המלל שקיים בראש שלנו וללא סינון, בצורה אותנטית וכנה. כך נוכל לנקות את המוח החושב שלנו ממשפטים מיותרים ונאפשר מרחב חדש לשקט.

 

לנשום אל הלב

נמלא את גופינו בחמצן, ונתחבר דרך הנשימה לליבנו האנרגטי. משם הגוף יוביל אותנו לריפוי והשלת המיותר, כל שנותר הוא לשחרר שליטה. נאפשר לכל רגש שלא התבטא להתממש, ולכל החסימות להיפתח.

 

מדיטצית נו מיינד

נו מיינד מדיטציית הנו מיינד של אושו, לוקחת אותנו היישר לתוך השקט החבוי בתוך הפיטפוט האינסופי של המחשבה. באמצעות טכניקת הג’יבריש-דיבור שפה לא מובנת ומוגדרת וקאטריזס של הגוף,נשטוף את “הרעשים השכלתניים”, ניתן מקום לרגשות ותחושות שאינן ניתנות לביטוי רציונלי. ולבסוף נחווה ישיבה שקטה ו “לט גו”. טכניקה זו מזמינה אותנו לצאת מהמקום המוכר והמחושב לתוך מקום חדש הנמצא מעבר לכל מחשבה.

 

~

סיטארה אטמו

חיה את דרך הרוח בעשור האחרון, אותה הכרתי לראשונה באשרם במדבר, שבהמשך הפך לי לבית ומשפחה עוטפת. התחלתי את דרכי עם אושו האהוב ובהמשך גיליתי מורים רבים אשר את תורתם אני מביאה איתי. מנחה מדיטציות מבית היוצר של אושו, מטפלת בקבוצות ובתהליכים אישיים דרך ריברסינג, התמקדות, ייעוץ אישי ו SE (עבודה עם טראומה). בעבר מפיקת פסטיבלים ואירועי רוח שונים בארץ.

אני מאמינה שמדיטציה היא התשובה, היא התרופה לכל, ובכל יום אני בוחרת בה מחדש.