לנגוע במהות – ‘פרחי התודעה’

‘פרחי התודעה’ ‘תמציות פרחי התודעה’ – Buddhafield Flower Essences”Tm” העשויות מפרחי גנו של המסטר אושו, הן עוצמתיות במיוחד, כי הן רוויות בתדר של המקום “הבודהה-פילד”. הוכנו על ידי סמבביה בשנות ה-90 בזמן שלימדה ב”מולטיברסטי” של אושו בפונה – הודו.

בסדנה זאת נלמד לאבחן את עצמינו דרך קריאה של הצ’אקרות שלנו ונשחרר מתחים פנימיים בעזרת תמציות הפרחים והקלפים של ‘פרחי התודעה’. תמציות הפרחים תומכות במפגש עם המהות שלנו דרך ריפוי עמוק ותמיכתן במדיטציה. הן מאזנות אותנו ומרחיבות את התודעה והראיה הפנימית לגבי נושאים שונים איתם אנו מתמודדים בחיי היומיום ובהתפתחות הרוחנית שלנו.

 

ממיניות להארה

האנרגיה המינית היא למעשה אנרגיית החיים שלנו. סירוס ועוות של המיניות פוגעת לנו באיכות החיים ובדרך שלנו להארה. בעזרת שילוב של תרפיה ומדיטציה אושו עוזר לנו לרפא ולשחרר את נושא המיניות ולהרגיש נוח וטבעי בגופינו. סדנה זאת תעזור לנו להתבונן ולשחרר מקומות בתוכינו שעדיין סגורים ומכווצים, ניפתח את הלב ונתמיר את אנרגיית החיים לאקסטזה ושמחת חיים.

 

~

סמבביה אננד

תלמידתו הישירה של אושו משנת 1980, מורה בין לאומית להילינג, מדיטציה וטנטרה, מחברת הספר Communion with Nature.

יוצרת את תמציות הפרחים   Buddhafield Flower Essences– ‘פרחי הבודהה’- פרחי התודעה, אותן פיתחה בשנות ה-90 במשך כ-7 שנים, בגן של הקומונה הבינלאומית של אושו בפונה, בשנים שלימדה ב- Osho Multiversity.

סמבביה היא מורה רוחנית והילרית ידועה המלמדת בארץ וברחבי העולם ב- 35 שנה האחרונות.

מטפלת ומנחת סדנאות למדיטציה ואיזון בדרך הטבע, מלמדת מדיטציה, הילינג, מודעות לגוף בתנועה, עבודה עם תת המודע, NLP ועוד. מתמחה בעבודה עם קבוצות, יחידים ובתקשורת מקרבת לזוגות בדרך הטנטרה. מכשירה מטפלים להילינג אנרגטי עם תמציות פרחי התודעה.

ליצירת קשר: 052-4860131 , www.buddhafieldflowers.co.il  , פייסבוק