שבע דקות בגן עדן

זו סדנת ערב המיועדת למי שרוצה לפגוש ולייצר אינטימיות אמיתית המובילה לקשרים משמעותיים.

בסדנא מתרגלים יציאה מאזור הנוחות ולומדים באופן חוויתי להעז להיות עצמנו מול המין השני וכך למשוך את האנשים שמתאימים לנו.

הסדנא נמשכת שעתיים וחצי ובה בעזרת שילוב של קלילות ועומק המנחה מייצר סביבה בטוחה. בטחון זה מאפשר למשתתפים להעז ולהיפתח, לפגוש אחרים ולתרגל נוכחות מסוג אחר, נוכחות שמאפשרת תקשורת.

כל הפעילות מונחה. הסדנא מורכבת מסדרה של תרגילים הדרגתיים המייצרים קרבה ומאפשרים להעביר מסרים לאחר. לא חובה להשתתף בכל תרגיל ובכלל בסדנא לומדים לעשות רק את מה שאנחנו רוצים. מתוך הביטחון הזה המשתתפים מרשים לעצמם להעז יותר. לאט לאט המשתתפים מרגישים שהם מוחמאים, שהם מצליחים להראות שהם מעוניינים כשזה קורה ולהעביר את המסר של “לא” בצורה ברורה ובלי לפגוע. הם מורידים מחסומים, יותר אנשים נראים להם, ולהכיר פתאום נראה להם מהנה ומעשיר.

 

שנותי עם אושו

מההיטק ל8 שנים בפונה וחזרה סדנה חוויתית שנותנת כלים לדרך רוחנית והזדמנות לראות את המציאות עם פחות משקפיים דרך מדיטציה ותרגול של אינטימיות.

 

 

~

שרנו

את השם שרנו קיבלתי בהודו ומשמעותו: כניעה לקיום. אני מאמין שהחיים הם כאן ועכשיו ויש למצות אותם במלואם. זה גם המסר שאני מעביר בסדנאות שלי. חייתי שמונה שנים באשרם בפונה, הודו. בשנים אלה ניסיתי כמעט כל סדנה אפשרית והתעמקתי בעיקר בנושאי יחסים, מיניות, אינטימיות וטנטרה, ויתרתי על תפקיד בכיר וקריירה מבטיחה בהייטק לטובת תרפיה וחקר העצמי, ישבתי ימים ארוכים בויפסנה ורקדתי במסיבות טראנס עד אובדן חושים. הסדנאות שפיתחתי הן ייחודיות ובהשראת חוויות חיי.