ריקוד אקסטטי

shamanic trancedance: שיטה עוצמתית וכיפית שבאמעותה ניתן לעקוף את הראש ולהתחבר לגוף, להחליש את הפיטפוט של המוח החושב, לשחרר אנרגיה רגשית תקועה ,לשחרר סטרס ולהתחבר אל עצמנו באופן עמוק ביותר:חיבור אל המקור! נשתמש בתנועה מוסיקה ובכלי עוצמתי ביותר “נשימת אש” על מנת להצית את אנרגיית החיים שלנו ולעורר את ליבנו לטבע האקסטטי האמיתי שלנו. זה לא שיעור ריקוד – אין פה דרך נכונה או לא נכונה לזוז, הרעיון הוא פשוט לאפשר לאנרגיה שלנו להדריך אותנו, לשחרר מתחים והתנגדויות ולאפשר לעצמנו לחוות אושר אהבה וחופש! זהו תהליך טרנספורמטיבי ומרפא ביותר.היסודות של שיטה זו הם תנועה נשימה קצב ומדיטציה (מודעות) ולכל אחד מיסודות אלו יש אספקט פיזי מנטלי רגשי ורוחני.

אני חושב משמע אני קיים….אני רוקד משמע אני חי.

 

מדיטציית צ׳אקרה ברידינג

צ’אקרה ברידינג מדיטציה פעילה זו משתמשת בנשימה עמוקה, מהירה ותנועת גוף לפתוח ולהביא מודעות, חיוניות ושקט לכל אחת משבע הצ’אקרות ולתוך חייך. המדיטציה נעשית בצורה הטובה ביותר על קיבה ריקה. מוסיקה ופעמונים תומכים בתהליך ומציינים את תחילתו של כל שלב. המדיטציה אמורה להיעשות עם המוזיקה הספציפית של הצ’אקרה של נשימת הצ’אקרה, אשר מצביעה על תמיכה בשלבים השונים.

 

 

~

שירה אדלר

דוקטורנטית לכימיה יחצנית ומפיקה. מלווה תהליכים אישיים וקבוצתיים באמצעות נשימה מודעת (ריברסינג) ריבלנסינג תטא הילינג ורייקי. מנחת מדיטציות אקטיביות וסדנאות ריקוד טראנסדאנס

Facebook page: Shira adler rebirthing

Shiraadler100@gmail.com

054-3976459