מדיטצית קונדליני

מדיטציית קונדליני המדיטציה היפה והמושלמת בעולם… 4 שלבים בני רבע שעה, ראשון של שקשוק של הגוף, שני של ריקוד חופשי, שלישי של ישיבה שקטה ורביעי של הרפיה, מלווה במוזיקה שהולחנה במיוחד.

זהו תרגול אקטיבי שעוזר לך לנער מעליך את המתחים והמחשבות, את הדאגות והטרדות.

 

 

מדיטציית AUM של היומניברסיטי עם שלמה שהם

ה AUM היא מדיטציה חברתית ואקטיבית בה אנו עוברים דרך שלל הרגשות וההתנהגויות האנושיות בעזרתם של החברים המשתתפים איתנו. אנחנו מתבוננים בחברינו למסע הזה כמראות המשקפות לנו את מי שאנחנו באמת. זוהי חוויה עוצמתית, עמוקה ומטלטלת לעיתים, יחד עם הרבה שחרור רגשי, אנרגיה מטורפת וריפוי עמוק למקומות אותם הזנחנו, מהם פחדנו או העדפנו לא להסתכל או לא להרגיש אותם. אתם מוזמנים למכבסה רגשית טוטאלית!

 

 

מדיטציית אהבה של היומניברסיטי

Humaniversity Love Meditation, הדרך הפשוטה, הקלילה והכיפית לצלול לתוך מרחב המדיטציה. יחד עם חברים נאפשר לעצמנו להרגיש, לחגוג ולהביע אהבה. ניתן ללב להיפתח ולהתרכך. Love is Always the Answer!

 

 

היה מודע למי הוא זה שחש “Be aware who is sensing”

מדיטציה מספר הסודות של אושו. נתרגל שימוש בחושים שלנו כדרך למודעות. שלושת השלבים הראשונים, המלווים במוזיקה, יאפשרו לכם להשתמש בראיה, שמיעה ומגע כדרך להביא את עצמכם לרגע הנוכחי. בשלב האחרון פשוט נחווה שקט ודממה. אח”כ נוכל להשתמש באותה גישה בחיי היום יום, שם נוכל להשתמש בכל אחד מהחושים כמעבר אל המודעות.

 

 

~

סודאס

מנחה סדנאות ומדיטציות של אושו, מדיטציות חברתיות ומדיטציית AUM

בוגר קורס מנחים של המרכז הבינלאומי של אושו בפונה ושל ההיומניבסיטי בהולנד.

בעל תואר ראשון במדעי התנהגות ואומן NLP, עובד עם אנשים ומאמין שחיים הם חגיגה וכדאי לנצל כל רגע בהם, ושאהבה היא תמיד התשובה!